Skip to content

Biz Ne Yaparız?

Web Sitesi
Geliştirme

Web sitenizi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre inşa eder ve kurulum sonrası teknik destek sağlarız.

Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınıza içerik üretmekte zorlanıyor musunuz? Mabi Editör kadrosu hizmetinizde.

Kurumsal İletişim
Reklam & Tanıtım

Logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları, internet reklamcılığı ve daha birçok çalışma.

Nasıl Çalışıyoruz?

7/24 İletişim sloganı ile çalışan MABİ iş ortaklarının projelerini dört aşamada ele alır ve geliştirir.

process_1

01. Araştırma

Bizimle çalışmak istediğiniz iş fikirleriniz ve projelerinizle alakalı, öncelikli olarak sizinle tarafları bilgilendirici toplantılar düzenleriz.  Bu aşama hedeflerinizi belirleyecek ve kendi iş planımızı ortaya koyacak araştırma aşamasıdır.

02. Strateji

Araştırma aşamasında belirlenen kaynaklar, iş süreçleri, hedefler vb. birçok veriyi harmanlayarak bir çalışma stratejisi, iş planı ve takvim oluşturduğumuz bu aşama ikinci aşamadır.

Mabi İletişim
projelendirme

03. Projelendirme

Bu aşamada artık haftalık ve aylık iş takvimimiz belirlenmiştir. Projede kullanılacak materyaller iş ortağımız olan sizlerin onayından geçerek proje kapsamında uygulanmaya başlanır.

04. Raporlama

Bu son aşamada yapılan çalışmalar doğrultusunda projenin sonunda belirlenen hedeflere ne kadar ulaşıldığını detaylı raporlarla ortaya koyar ve siz iş ortaklarımızla paylaşırız.

raporlama

Günümüzün Modern Araçlarını Kullanıyoruz

İş ortaklarımızla yaptığımız çalışmalarda en iyi verimliliği yakalamak için çağımızın modern yardımcı yazılımlarını kullanıyoruz.

Yürüttüğümüz projelerde, günümüz standartlarını yakalayan ve inovasyon gerçekleştirme kabiliyeti yüksek yazılım ve servis sağlayıcılarla çalışıyoruz.

İletişim gücü ve hızı, problem çözme kabiliyeti yüksek olan, MABİ’ye artı değer katan yazılım ve servis sağlayıcılarla birlikte büyümek ve gelişmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Çalışmalarımızla ilgili merak ettikleriniz mi var?

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.